Kategórie
Marketing

Prečo registrovať firmu do katalógu firiem.

Katalóg firiem je silný nástroj, ktorý umožní Vašej firme priniesť nových zákazníkov a nie len to. V tomto článku si povieme ako katalóg firiem dokáže podporiť Váš biznis a zviditeľniť vašu firmu.

Čo je katalóg firiem?

Katalóg firiem je zoznam, ktorý umožňuje majiteľom firiem pridať firmu do zoznamu podľa kategórií. Umožní Vám pridať adresu, základné informácie o Vašom podnikaní, otváracie hodiny a ďalšie dôležité informácie. Avšak dobrý katalóg firiem Vám ponúkne omnoho viac funkcií.

Čo teda ponúka dobrý katalóg firiem?

Dobrý katalóg firiem ponúka ďalšie možnosti ako sú napríklad vytvorenie kontaktného formuláru, pridanie fotografií, alebo vytvorenie galérie z Vašej prevádzky. To, ale nie je všetko. Dôležitá je tiež možnosť pridať WWW stránku. Vďaka tomu získate tzv. „backlink“ – spätný odkaz, čo je dôležitý atribút pre vyhľadávače. Jeden spätný odkaz Vašu stránku síce nedostane na prvé miesto vo vyhľadávaní, ale spolu s ostatnými nástrojmi, ktoré Vám ponúka katalóg firiem, sa jedná o dobrý štart vytvárania povedomia o Vašej značke. Avšak toto všetko stále nie je dosť.

Poslednou a najdôležitejšou súčasťou katalógu firiem je mapa.

Prečo mapa? Mapa je to čo privedie zákazníka priamo k Vám do predajne. Katalógy firiem, ktoré podporujú zobrazenie Vašej firmy na mape by mali umožniť aj vyhľadávanie firiem v najbližšom okolí podľa kategórií a polohy používateľa. Dobrý príklad – prípadovú štúdiu takéhoto využitia nájdete na tejto stránke. Tie lepšie katalógy nielen, že Vás ukážu na mape, ale dokážu Vášho zákazníka priamo navigovať k Vám na prevádzku.

KatalógVyhľadávanieMapaNavigácia
zKosic.skánoánoáno
zoznam.skánoánonie
azet.skánoánonie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *